Praca

Mimo międzynarodowego zasięgu działania, jesteśmy małą firmą, w której panuje wręcz rodzinna atmosfera. Osoby zainteresowane pracą z nami, zapraszamy do złożenia swojego CV i listu motywacyjnego. Mile widzianymi przy aplikacji do naszej firmy jest znajomość języków obcych oraz doświadczenie pracy w branży materiałów eksploatacyjnych.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

ASYSTENT DZIAŁU ZAKUPU w handlu międzynarodowym

Obowiązki:
• Analiza stanów magazynowych, cenników dostawców i wskazywanie optymalnych
dostawców dla wybranych produktów
• Generowanie zamówień w oparciu o system sprzedaży, wprowadzanie danych do systemu,
analiza danych
• Zarządzanie stanami magazynowymi, synchronizacja danych zamówień z dostawcami i
koordynacja dostaw
• Pozyskiwanie dostawców na rynkach zagranicznych i utrzymywanie trwałych relacji z nimi
• Prowadzenie korespondencji handlowej i komunikacji telefonicznej z kontrahentami
zagranicznymi

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Znajomość MS Excel
• Zdolności analityczne
• Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze zakupów
• Wysokie zdolności komunikacyjne
• Umiejętność ustalania priorytetów zadań
• Proaktywne podejście do zadań, kreatywność, chęć rozwoju

Oferujemy
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Szkolenia, możliwość rozwoju
• Benefity [Multisport, Luxmed]

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W HANDLU MIĘDZYNARODOWYM

Obowiązki

• Obsługa hurtowych kontrahentów zagranicznych
• Pozyskiwanie klientów i dostawców na rynkach zagranicznych – budowanie i
utrzymywanie trwałych relacji
• Realizacja procesu zakupu i sprzedaży
• Analiza rynku i potencjalnych klientów

Wymagania językowe [warunek konieczny]:
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Komunikatywna znajomość innego języka obcego w mowie i piśmie [niemiecki,
francuski, włoski, rosyjski, hiszpański]

Inne wymagania:
• Łatwość nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji
• Zdolności analityczne [biegła znajomość MS Excel]
• Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i/lub zakupu
• Otwarta osobowość i asertywność

Oferujemy
• Pracę stacjonarną na umowę o pracę
• Interesującą i ambitną pracę w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane, spełniające kryteria prosimy o przesłanie dokumentów [CV, list
motywacyjny] na adres praca@topus.pl z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Topus sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi osobami.